Historia

Firma PolTel  powstała w roku 1997 we Wrocławiu.

Od 1997 roku POLTEL pozyskuje klientów biznesowych oraz samorządowych na usługi świadczone przez bramki GSM.

1998 POLTEL szkoli się z zakresu programowania central telefonicznych firm: Slican, Panasonic, Platan.

1999 – 2003  POLTEL testuje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, w celu dalszego pozyskiwania klientów.

2004 POLTEL wprowadza do oferty połączenia VoIP, zastępując u większości klientów świadczenie usług przez bramki GSM.

2005 POLTEL wprowadza ofertę rozmów nielimitowanych do wszystkich operatorów w Polsce. Oferta jest skierowana tylko do firm posiadających własne centrale telefoniczne.

2006 POLTEL wprowadza ofertę montażu i serwisu central telefonicznych marki: Slican, Panasonic oraz Platan.

2007 POLTEL wprowadza do sprzedaży aparaty VoIP oraz bramki VoIP. Dzięki temu firmy nie posiadające central telefonicznych mogą korzystać z usług telefonii internetowej.

2008 POLTEL przygotowuje nową ofertę: telefonia internetowa dla klienta indywidualnego, bez limitu na połączenia w Polsce i na świecie.

2009 POLTEL rozwija się poprzez świadczenie usług dla dużych firm Call Center z Dolnego Śląska i Pomorza. Obsługa oprogramowania, rozmów internetowych oraz kompleksowe świadczenie usług informatycznych.

2010 POLTEL testuje rozwiązanie Asterisk dla firm. Po niezbędnych szkoleniach wprowadza na rynek oprogramowanie centrali telefonicznej PBX serwera VoIP.

2011 POLTEL poszerza zakres usług o hosting domen.

2012 POLTEL przekształca się w Spółkę Komandytową mającą prywatnego inwestora – anioła biznesu. Dzięki temu ulepsza wiele działań w firmie oraz wprowadza nowy plan rozwoju i funkcjonowania firmy. POLTEL przenosi biuro z Wrocławia do Skierniewic, między Łodzią a Warszawą. Zatrudnia dodatkowo handlowców w 4 województwach. Obecnie firma posiada klientów w całej Polsce. Sukcesywnie realizuje własną strategię biznesową.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider