O nas

Witaj w firmie PolTel!

Firma POLTEL powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na najnowsze i tanie usługi telekomunikacyjne i teletransmisyjne. Podstawą jej działalności jest świadczenie usług telefonicznych VoIP, opartych o najnowocześniejsze na świecie technologie transmisji danych. Dzięki nim oraz dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z jedną z największych, giełdowych firm amerykańskich (NASDAQ) zajmujących się tą technologią, firma jest w stanie zaoferować niezwykle tanią ofertę w zakresie usług telefonicznych. W 2005 roku firma wprowadziła rewolucyjną na rynku Polskim ofertę zryczałtowanych opłat za świadczenie usług telefonicznych.

Strategia Firmy

Dla swoich klientów firma stara się dostarczać usługi na najwyższym poziomie dbając o wysoką jakość i niezawodność, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klienta. Strategia firmy ukierunkowana jest zarówno na obsługę firm oraz Urzędów Administracji Państwowej jak i osób indywidualnych.

Rozwiązania

Szczególną uwagę zwracamy na prawidłową obsługę Klienta, zarówno na etapie projektowania rozwiązania, sprzedaży jak i obsługi serwisowej. Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach specjalistów, którzy nabyli potwierdzone certyfikatami szkolenia. Dział serwisu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pomiarowy i diagnostyczny, który umożliwia skuteczne i szybkie usuwanie zaistniałych usterek. Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie każdej firmy jest zaufanie jej Klientów.

Zaufanie

W ciągu wieloletniej działalności firmy POLTEL, swoim zaufaniem obdarzyło nas około 300 instytucji i przedsiębiorstw reprezentujących prawie wszystkie działy gospodarki.

Obecnie jesteśmy sprawdzonym i pewnym dealerem oraz dystrybutorem central telefonicznych PANASONIC, SLICAN, PLATAN.

Co nas wyróżnia?

PLATFORMA VOIP

Telefonia VoIP (Voice over IP) to pakietowa transmisja głosu w ramach usług sieci telekomunikacyjnej. Jej podstawową zaletą jest znacząca redukcja kosztów połączeń telefonicznych poprzez wykorzystanie sieci Internet. Umożliwia to prowadzenie rozmów wewnętrznych pomiędzy lokalizacjami znajdującymi się nawet na krańcach naszego globu.

Popularyzacja technologii VoIP oraz dostępu do szerokopasmowego Internetu, a także dostępność tanich lub nawet darmowych terminali końcowych VoIP (telefony IP, bramki VoIP, telefony VoIP SoftPhone) skłania wiele firm i instytucji do wdrożenia systemu darmowej komunikacji między oddziałami.

Wiele firm z branży telekomunikacyjnej oferuje centrale telefoniczne VoIP lub usługi tzw. wirtualnych PBX dających możliwość realizacji połączeń na platformie operatorskiej. Niestety, funkcjonalność takich rozwiązań jest ograniczona. Klienci nie mają możliwości centralnego monitorowania i zarządzania całą infrastrukturą ani opcji integracji takiego systemu z innymi systemami informatycznymi swojej firmy, np. z bazami danych, czy systemami ERP/CRM. Połączenia telefoniczne w wielu przypadkach nie są szyfrowane, co umożliwia ich rejestrację przez osoby trzecie. Ponadto nie ma możliwości utworzenia struktury o nieograniczonej skalowalności i odpowiednim stopniu rozproszenia.

W naszym rozwiązaniu (tzw. Platformy VoIP) wyeliminowaliśmy wyżej wymienione problemy. Dostarczamy nie tylko system telekomunikacyjny oraz systemy call center, ale realizujemy cały proces inwestycyjny – od sporządzenia projektu, przez zakup sprzętu, instalację, konfigurację i pełne wdrożenie. Zapewniamy także instalację i konfigurację terminali użytkowników końcowych oraz sprzętu sieciowego, łącznie z niezbędnym przeszkoleniem.

HISTORIA FIRMY

REFERENCJE I CERTYFIKATY

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider