O nas

Witaj w firmie PolTel!

Firma POLTEL powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na najnowsze i tanie usługi telekomunikacyjne i teletransmisyjne. Podstawą jej działalności jest świadczenie usług telefonicznych VoIP, opartych o najnowocześniejsze na świecie technologie transmisji danych. Dzięki nim oraz dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z jedną z największych, giełdowych firm amerykańskich (NASDAQ) zajmujących się tą technologią, firma jest w stanie zaoferować niezwykle tanią ofertę w zakresie usług telefonicznych. W 2005 roku firma wprowadziła rewolucyjną na rynku Polskim ofertę zryczałtowanych opłat za świadczenie usług telefonicznych.

Strategia Firmy

Dla swoich klientów firma stara się dostarczać usługi na najwyższym poziomie dbając o wysoką jakość i niezawodność, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klienta. Strategia firmy ukierunkowana jest zarówno na obsługę firm oraz Urzędów Administracji Państwowej jak i osób indywidualnych.

Rozwiązania

Szczególną uwagę zwracamy na prawidłową obsługę Klienta, zarówno na etapie projektowania rozwiązania, sprzedaży jak i obsługi serwisowej. Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach specjalistów, którzy nabyli potwierdzone certyfikatami szkolenia. Dział serwisu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pomiarowy i diagnostyczny, który umożliwia skuteczne i szybkie usuwanie zaistniałych usterek. Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie każdej firmy jest zaufanie jej Klientów.

Zaufanie

W ciągu wieloletniej działalności firmy POLTEL, swoim zaufaniem obdarzyło nas około 300 instytucji i przedsiębiorstw reprezentujących prawie wszystkie działy gospodarki.

Obecnie jesteśmy sprawdzonym i pewnym dealerem oraz dystrybutorem central telefonicznych PANASONIC, SLICAN, PLATAN.

Co nas wyróżnia?

PLATFORMA VOIP

Telefonia VoIP (Voice over IP) to pakietowa transmisja głosu w ramach usług sieci telekomunikacyjnej. Jej podstawową zaletą jest znacząca redukcja kosztów połączeń telefonicznych poprzez wykorzystanie sieci Internet. Umożliwia to prowadzenie rozmów wewnętrznych pomiędzy lokalizacjami znajdującymi się nawet na krańcach naszego globu.

Popularyzacja technologii VoIP oraz dostępu do szerokopasmowego Internetu, a także dostępność tanich lub nawet darmowych terminali końcowych VoIP (telefony IP, bramki VoIP, telefony VoIP SoftPhone) skłania wiele firm i instytucji do wdrożenia systemu darmowej komunikacji między oddziałami.

Wiele firm z branży telekomunikacyjnej oferuje centrale telefoniczne VoIP lub usługi tzw. wirtualnych PBX dających możliwość realizacji połączeń na platformie operatorskiej. Niestety, funkcjonalność takich rozwiązań jest ograniczona. Klienci nie mają możliwości centralnego monitorowania i zarządzania całą infrastrukturą ani opcji integracji takiego systemu z innymi systemami informatycznymi swojej firmy, np. z bazami danych, czy systemami ERP/CRM. Połączenia telefoniczne w wielu przypadkach nie są szyfrowane, co umożliwia ich rejestrację przez osoby trzecie. Ponadto nie ma możliwości utworzenia struktury o nieograniczonej skalowalności i odpowiednim stopniu rozproszenia.

W naszym rozwiązaniu (tzw. Platformy VoIP) wyeliminowaliśmy wyżej wymienione problemy. Dostarczamy nie tylko system telekomunikacyjny oraz systemy call center, ale realizujemy cały proces inwestycyjny – od sporządzenia projektu, przez zakup sprzętu, instalację, konfigurację i pełne wdrożenie. Zapewniamy także instalację i konfigurację terminali użytkowników końcowych oraz sprzętu sieciowego, łącznie z niezbędnym przeszkoleniem.

HISTORIA FIRMY

1997 - 2003
1997 - 2003

POWSTANIE FIRMY W 1997 r.

Od 1997 roku POLTEL pozyskuje klientów biznesowych oraz samorządowych na usługi świadczone przez bramki GSM.

1998 POLTEL szkoli się z zakresu programowania central telefonicznych firm: Slican, Panasonic, Platan.

1999 – 2003  POLTEL testuje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, w celu dalszego pozyskiwania klientów.

2004 - 2008
2004 - 2008

WPROWADZENIE TECHNOLOGII VoIP

2005 POLTEL wprowadza ofertę rozmów nielimitowanych do wszystkich operatorów w Polsce. Oferta jest skierowana tylko do firm posiadających własne centrale telefoniczne.

2006 POLTEL wprowadza ofertę montażu i serwisu central telefonicznych marki: Slican, Panasonic oraz Platan.

2007 POLTEL wprowadza do sprzedaży aparaty VoIP oraz bramki VoIP. Dzięki temu firmy nie posiadające central telefonicznych mogą korzystać z usług telefonii internetowej.

2008 POLTEL przygotowuje nową ofertę: telefonia internetowa dla klienta indywidualnego, bez limitu na połączenia w Polsce i na świecie.

2009 - 2012
2009 - 2012

ponadprzeciętny rozwój

2009 POLTEL rozwija się poprzez świadczenie usług dla dużych firm Call Center z Dolnego Śląska i Pomorza. Obsługa oprogramowania, rozmów internetowych oraz kompleksowe świadczenie usług informatycznych.

2010 POLTEL testuje rozwiązanie Asterisk dla firm. Po niezbędnych szkoleniach wprowadza na rynek oprogramowanie centrali telefonicznej PBX serwera VoIP.

2011 POLTEL poszerza zakres usług o hosting domen.

2012 POLTEL przekształca się w Spółkę Komandytową mającą prywatnego inwestora – anioła biznesu. Dzięki temu ulepsza wiele działań w firmie oraz wprowadza nowy plan rozwoju i funkcjonowania firmy. POLTEL przenosi biuro z Wrocławia do Skierniewic, między Łodzią a Warszawą. Zatrudnia dodatkowo handlowców w 4 województwach. Obecnie firma posiada klientów w całej Polsce. Sukcesywnie realizuje własną strategię biznesową.

obecnie
obecnie

Nasze rozwiązanie platformy Voip

W naszym rozwiązaniu Platformy VoIP dostarczamy nie tylko system telekomunikacyjny oraz systemy call center, ale realizujemy cały proces inwestycyjny – od sporządzenia projektu, przez zakup sprzętu, instalację, konfigurację i pełne wdrożenie. Zapewniamy także instalację i konfigurację terminali użytkowników końcowych oraz sprzętu sieciowego, łącznie z niezbędnym przeszkoleniem.

REFERENCJE I CERTYFIKATY

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider