Informacja o dostępności

Informacje ogólne

Serwis e-poltel.com zrealizowany został z uwzględnieniem wytycznych WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines), umożliwiających dostęp do treści dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Technologia

Nasz serwis wykorzystuje widżet – UserWay Website Accessibility Widget, który umożliwia uzyskanie zgodności z zasadami dostępności treści dla osób niepełnosprawnych.

Dostęp do ułatwień

Aby uzyskać dostęp do funkcji ułatwień dla osób niepełnosprawnych, należy kliknąć ikonę menu dostępności, która znajduje się w prawym górnym rogu strony. Po uruchomieniu menu należy poczekać, aż zostanie ono wczytane w całości.

Rozwiązywanie problemów z funkcjami ułatwień

Dokładamy starań, aby nasz serwis był dostępny dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. W przypadku nieprawidłowego działania funkcji ułatwień lub jakichkolwiek innych błędów, prosimy o kontakt mailowy pod adresem admin@e-poltel.pl.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider