O firmie

Witaj w firmie PolTel!

Firma POLTEL powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na najnowsze i tanie usługi telekomunikacyjne i teletransmisyjne. Podstawą jej działalności jest świadczenie usług telefonicznych VoIP, opartych o najnowocześniejsze na świecie technologie transmisji danych. Dzięki nim oraz dzięki podpisaniu umowy partnerskiej z jedną z największych, giełdowych firm amerykańskich (NASDAQ) zajmujących się tą technologią, firma jest w stanie zaoferować niezwykle tanią ofertę w zakresie usług telefonicznych. W 2005 roku firma wprowadziła rewolucyjną na rynku Polskim ofertę zryczałtowanych opłat za świadczenie usług telefonicznych.

Strategia Firmy

Dla swoich klientów firma stara się dostarczać usługi na najwyższym poziomie dbając o wysoką jakość i niezawodność, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klienta. Strategia firmy ukierunkowana jest zarówno na obsługę firm oraz Urzędów Administracji Państwowej jak i osób indywidualnych.

Rozwiązania

Szczególną uwagę zwracamy na prawidłową obsługę Klienta, zarówno na etapie projektowania rozwiązania, sprzedaży jak i obsługi serwisowej. Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach specjalistów, którzy nabyli potwierdzone certyfikatami szkolenia. Dział serwisu wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pomiarowy i diagnostyczny, który umożliwia skuteczne i szybkie usuwanie zaistniałych usterek. Kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie każdej firmy jest zaufanie jej Klientów.

Zaufanie

W ciągu wieloletniej działalności firmy POLTEL, swoim zaufaniem obdarzyło nas około 300 instytucji i przedsiębiorstw reprezentujących prawie wszystkie działy gospodarki.

Obecnie jesteśmy sprawdzonym i pewnym dealerem oraz dystrybutorem central telefonicznych PANASONIC, SLICAN, PLATAN.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider