KLIENCI BIZNESOWI

Usługi operatorskie

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, pragnących znacząco usprawnić działanie swojej firmy oraz obniżyć koszty telekomunikacji. Połączenia wykonywane w naszej sieci są darmowe, dlatego jest ona idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji posiadających rozproszone oddziały.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki, możemy zaoferować najwyższą jakość usług. Naszą zaletą jest bardzo duża elastyczność w zakresie ich konfiguracji.

Dobór oferty na korzyść klienta

 • indywidualna oferta cenowa zależna od generowanego ruchu (stawki minutowe)
 • nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe do wszystkich sieci (ryczałt)

= 20 – 50% niższe rachunki względem aktualnej FV

Usługi w sieci

Dajemy Państwu nie tylko możliwość wykonywania tańszych połączeń, ale również dostęp do innowacyjnych technologii, usprawniających działanie Państwa przedsiębiorstwa.

 • Fax2mail
  W naszej sieci możliwy jest odbiór faksów poprzez komputer podłączony do sieci Internet. Użytkownik otrzymuje indywidualny numer fax (tak jak w przypadku telefonu istnieje możliwość przypisania wielu numerów, z różnych stref numeracyjnych). Numer ten ma charakter wirtualny. Oznacza to, że przesyłane wiadomości faksowe przekierowywane są na wcześniej ustalony adres email lub grupę adresów i przedstawiane w postaci formatu .pdf (jako załącznik do wiadomości elektronicznej). Siłą tej usługi jest możliwość odbioru faksów poprzez program pocztowy na całym świecie. Skrzynka odbiorcza z wiadomościami faksowymi jest również dostępna w Panelu Klienta. Dzięki temu nie trzeba martwić się o utrzymanie urządzenia faksowego i koszty związane z jego ewentualną eksploatacją.
 • Mail2fax
  Usługa odwrotna do Fax2mail, która daje możliwość wysłania wiadomości faksowej ze swojego komputera na dowolny numer, pod którym znajduje się urządzenie faksowe lub wirtualny faks opisany powyżej. Wiadomość w postaci pliku z rozszerzeniem .pdf wysyłamy korzystając z Panelu Klienta.
 • Przekazywanie połączeń
  Umożliwia przekazywanie połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub numer poczty głosowej.
 • Przekierowanie połączeń
  Umożliwia przekierowanie połączeń przychodzących na inny, dowolnie wybrany numer stacjonarny, komórkowy lub poczty głosowej, gdy nie odbiera się telefonu lub prowadzi inną rozmowę.
 • Prezentacja numeru dzwoniącego (CLIP)
  Daje możliwość identyfikacji numeru rozmówcy. Numer osoby dzwoniącej prezentowany jest na wyświetlaczu telefonu lub komputera (w przypadku korzystania z SoftPhone), przed odebraniem połączenia.
 • Połączenia oczekujące
  System, dyskretnym sygnałem dźwiękowym, informuje w trakcie rozmowy telefonicznej o nowym, oczekującym połączeniu.
 • Poczta głosowa – voice2mail
  Usługa, która umożliwia pozostawienie przez osobę dzwoniącą dowolnej wiadomości głosowej, gdy nie odbiera się telefonu lub prowadzi inną rozmowę. Wiadomość ta jest następnie przesyłana na zadeklarowany wcześniej adres lub grupę adresów email, dzięki czemu można ją odsłuchać w dowolnym miejscu na świecie.
 • IVR Queue
  Umożliwia stworzenie dowolnie wybranej metody łączenia się Klientów z poszczególnymi konsultantami, bądź działami. Pozwala ustalić, z którym konsultantem Klient ma się łączyć w pierwszej kolejności oraz do kogo będzie przełączony, gdy domyślny numer będzie zajęty. Podczas oczekiwania na połączenie rozmówcę informuje się o tym, które miejsce aktualnie zajmuje w kolejce.
 • IVR Switch
  Twoi kontrahenci zostaną przywitani miłą zapowiedzią głosową, dowiedzą się o nowościach oferowanych przez Twoją firmę i będa mogli wybrać dział, z którym chcą się połączyć. Po godzinach pracy informacje będą przekazywane poprzez nagrane komunikaty słowne.
 • Dial-Up
  Usługa ta pozwala realizować połączenia telefoniczne z dowolnego miejsca na świecie. Opłaty naliczane są wg stawek, jakie posiadają Państwo w naszej sieci.
  (Opcje dostępne przy zastosowaniu naszej centrali lub po sprawdzeniu możliwości już istniejącej sieci telekomunikacyjnej.)

Modernizacja i serwis systemów telekomunikacyjnych

Od 10 lat instalujemy, konfigurujemy i konserwujemy abonenckie centrale telefoniczne oraz inne urządzenia stanowiące wyposażenie infrastruktury telekomunikacyjnej firm i instytucji. Ponad 10 letnie doświadczenie naszych serwisantów jest gwarancją realizacji zleceń na najwyższym poziomie.

Nasza oferta w ramach usług serwisu systemów telekomunikacyjnych, obejmuje instalację i konfigurację central abonenckich i innych urządzeń, systemy taryfikacji i łączności bezprzewodowej, okablowanie strukturalne, bramki GSM, bramki VoIP i inne. Ponadto świadczymy usługi konserwacji i pełnego wsparcia technicznego.

Wszystkie wyżej wymienione usługi świadczymy dla sprzętu następujących producentów:

 • Slican
 • Siemens
 • Alcatel
 • Panasonic
 • Cisco Linksys
 • Yealink
 • Grandstream i wiele innych

Połączenia

 • rozmowy głosowe realizowane:
  a) drogą internetową – technologia VoIP
  b) bramy GSM – dowolny operator (dostosowany do potrzeb/zasięgu)
 • darmowe połączenia między oddziałami (również międzynarodowymi)
 • możliwe video-rozmowy – łatwiejszy kontakt i ograniczanie kosztów przejazdu

Centrale:

Silican:

 • MAC-6400 – serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi setek użytkowników sieci telekomunikacyjnej. Elastyczne możliwości konfiguracyjne sprawiają, że MAC-6400 jest produktem, który sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 1000 abonentów. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT. Współpracuje z VoIP, GSM, POTS oraz ISDN.
 • CCT-1668.S/IP – uniwersalny serwer telekomunikacyjny dedykowany do małych i średnich firm. Zapewnia komunikację zarówno w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. Oferuje kompleksowe rozwiązanie VoIP , bez konieczności zakupu dodatkowych zewnętrznych urządzeń, bram itp. Slican CCT-1668.S/IP to najnowocześniejsza technologia VoIP , dzięki której dostępne są nowe usługi, więcej funkcji, bogactwo programów oraz jak zawsze wysoka jakość.
 • CCT-1668.L/IP – serwer telekomunikacyjny stworzony z myślą o średnich i dużych firmach oraz instytucjach. Zapewnia komunikację zarówno w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. CCT-1668.L/IP może obsługiwać pojedynczą sieć lub stanowić element sieci serwerów, umożliwiających komunikację pomiędzy rozproszonymi lokalizacjami. CCT-1668.L/IP to nowoczesna technologia IP , bogactwo programów oraz jak zawsze wysoka jakość.
 •  CCT-1668.EU/IP – nowoczesny serwer telekomunikacyjny dostępny w uniwersalnej obudowie 19” typu RACK. Adresowany dla średnich i dużych firm oraz instytucji. Zapewnia komunikację w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. CCT-1668.EU/IP łączy standardowe funkcje komunikacyjne z opcją nagrywania rozmów oraz pakietem usług dodanych wspierających pracę call center, obsługę infolinii oraz integrację z zewnętrznymi aplikacjami dedykowanymi dla konkretnych branż, czy też użytkowników.
 •  Slican CXS-0424.2U – najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. Slican CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie chcą korzystać zarówno z linii tradycyjnych jaki i linii IP i GSM , rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz nagrywania rozmów czy unikalnej funkcji Slican MobilePhone – rozwiązań wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Wersja do 19” zabudowy RACK.
 • Slican CXS-0424.WM – najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. Slican CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie chcą korzystać zarówno z linii tradycyjnych jaki i linii IP i GSM , rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz nagrywania rozmów czy unikalnej funkcji Slican MobilePhone – rozwiązań wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Wersja do montażu naściennego.
 • ITS-0106 – każdy potrzebuje tanich i dobrych połączeń telefonicznych – nieważne czy do gabinetu, kancelarii czy do domu. Dziś to Internet i technologia VoIP gwarantuje takie połączenia.Mamy rozwiązanie dla Ciebie. Mała centralka telefoniczna IP. Wystarczy, że masz Internet.Jedna zwykła linia miejska (port FXO) i 2 linie miejskie VoIP (porty IPO), 6 zwykłych numerów wewnętrznych (abonenci FXS) i jeden numer wewnętrzny VoIP (abonent IPS) – to standardowe wyposażenie centralki ITS-0106. Do centralki można zalogować telefony VoIP (SIP) oraz podłączyć zwykłe telefony i faxy, bramofony oraz programy typu softphone.Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.
 • ITS-0206 – jeśli potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych – mamy rozwiązanie dla Ciebie.Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do sieci.Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 2 porty IP (IPO), aż 6 abonentów (FXS), 1 abonent VoIP (IPS), współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standardowe wyposażenia i możliwości centralki ITS-0206.Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.
 • ITS-0286 – potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych do swojej firmy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do Internetu.Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 6 linii IP (IPO). 6 abonentów wewnętrznych (FXS) i aż 8 abonentów VoIP (IPS). Współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standard centralki ITS-0286. Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Panasonic

Centrale VoIP/IP PBX „szyte na miarę”

Oferujemy centrale telefoniczną dedykowaną zarówno małym firmom potrzebującym kilku telefonów wewnętrznych, jak i korporacją i instytucją korzystającym nawet z kilku tysięcy takich telefonów. Każdy klient, zarówno mała firma, jak i duża korporacja, otrzymuje system o takich samych możliwościach funkcjonalnych i sposobach rozbudowy. Szczególnie istotne jest tzw. „Call Center Ready”, co oznacza, że klient po zakupieniu naszej centrali posiada system pozwalający na uruchomienie w każdej chwili systemu do obsługi Call / Contact Center lub Telemarketingu, bez potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu. Kosztem są jedynie licencje na oprogramowanie.

Odkryj zalety:

 • Nie ma potrzeby instalacji odzielnych kabli telefonicznych – wykorzystana jest sieć komputerowa
 • Łatwy w instalacji i obsłudze dzięki prostemu internetowemu interfejsowi konfiguracji
 • Programowy IP PBX jest o wiele tańszy niż tradycyjny sprzęt PBX / PABX
 • Pracownicy mogą zmieniać stanowiska pracy bez konieczności zmiany okablowania i konfiguracji IP PBX
 • Możliwość użytkowania sprzętu SIP różnych marek bez konieczności zastosowania wszystkich aparatów pochodzących od jednego producenta
 • Odbieranie i wykonywanie połaczeń telefonicznych przez standardowy system PSTN przy użyciu bramek VOIP
 • Pozwala zaoszczędzić na kosztach połączeń, stosując dowolną usługę SIP VOIP lub WAN
 • System skalowalny – nieograniczona liczba numerów wewnętrznych i linii telefonicznych
 • Niepotrzebne są zastrzeżone prawami wlasności moduły rozszerzeń

Serwis

Dla Państwa bezpieczeństwa dysponujemy serwisem 7 dni w tygodniu przez 24 h
serwis@e-poltel.pl
tel. 777 – tylko dla obecnych klientów
tel. (22) 100 – 55 – 56
fax. (22) 100 – 52 – 22

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider