URZĘDY I INSTYTUCJE

Usługi operatorskie

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą znacząco usprawnić działanie swojej firmy oraz obniżyć koszty telekomunikacji. Połączenia wykonywane w naszej sieci są darmowe, dlatego jest ona idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji posiadających rozproszone oddziały.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki, możemy zaoferować najwyższą jakość usług. Naszą zaletą jest bardzo duża elastyczność w zakresie ich konfiguracji.

Dobór oferty na korzyść klienta

 • Indywidualna oferta cenowa zależna od generowanego ruchu (stawki minutowe)
 • Nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe do wszystkich sieci (ryczałt)

= 20 – 50% niższe rachunki względem aktualnej FV

Modernizacja i serwis systemów telekomunikacyjnych

Od 10 lat instalujemy, konfigurujemy i konserwujemy abonenckie centrale telefoniczne oraz inne urządzenia stanowiące wyposażenie infrastruktury telekomunikacyjnej firm i instytucji. Ponad 10 letnie doświadczenie naszych serwisantów jest gwarancją realizacji zleceń na najwyższym poziomie.

Nasza oferta w ramach usług serwisu systemów telekomunikacyjnych, obejmuje instalację i konfigurację central abonenckich i innych urządzeń, systemy taryfikacji i łączności bezprzewodowej, okablowanie strukturalne, bramki GSM, bramki VoIP i inne. Ponadto świadczymy usługi konserwacji i pełnego wsparcia technicznego.

Wszystkie wyżej wymienione usługi świadczymy dla sprzętu następujących producentów:

 • Slican
 • Platan
 • Siemens
 • Alcatel
 • Panasonic
 • Cisco Linksys
 • Yealink
 • Grandstream i wiele innych

Technologie:

 • rozmowy głosowe realizowane:
  a) drogą internetową – technologia VoIP
  b) bramy GSM – dowolny operator (dostosowany do potrzeb/zasięgu)

 • darmowe połączenia między oddziałami (również międzynarodowymi)
 • kompleksowa obsługa: rozwiązania techniczne, zakup sprzętu oraz świadczenie usług telekomunikacyjnych
 • instalowanie sieci telefonicznej w nowych obiektach (okablowanie, centrale telefoniczne, aparaty telefoniczne)
 • możliwe video-rozmowy – łatwiejszy kontakt i ograniczenie kosztów przejazdu

Centrale:

Silican:

 • MAC-6400 – serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi setek użytkowników sieci telekomunikacyjnej. Elastyczne możliwości konfiguracyjne sprawiają, że MAC-6400 jest produktem, który sprawdzi się zarówno dla grupy 100 abonentów, jak i dla firm, które wymagają obsługi 1000 abonentów. Serwer oparty jest o jednorodną i kompletną platformę IT. Współpracuje z VoIP, GSM, POTS oraz ISDN.
 • CCT-1668.S/IP – uniwersalny serwer telekomunikacyjny dedykowany do małych i średnich firm. Zapewnia komunikację zarówno w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. Oferuje kompleksowe rozwiązanie VoIP , bez konieczności zakupu dodatkowych zewnętrznych urządzeń, bram itp. Slican CCT-1668.S/IP to najnowocześniejsza technologia VoIP , dzięki której dostępne są nowe usługi, więcej funkcji, bogactwo programów oraz jak zawsze wysoka jakość.
 • CCT-1668.L/IP – serwer telekomunikacyjny stworzony z myślą o średnich i dużych firmach oraz instytucjach. Zapewnia komunikację zarówno w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. CCT-1668.L/IP może obsługiwać pojedynczą sieć lub stanowić element sieci serwerów, umożliwiających komunikację pomiędzy rozproszonymi lokalizacjami. CCT-1668.L/IP to nowoczesna technologia IP , bogactwo programów oraz jak zawsze wysoka jakość.
 •  CCT-1668.EU/IP – nowoczesny serwer telekomunikacyjny dostępny w uniwersalnej obudowie 19” typu RACK. Adresowany dla średnich i dużych firm oraz instytucji. Zapewnia komunikację w standardzie IP , jak i z wykorzystaniem technologii ISDN i łączy analogowych. CCT-1668.EU/IP łączy standardowe funkcje komunikacyjne z opcją nagrywania rozmów oraz pakietem usług dodanych wspierających pracę call center, obsługę infolinii oraz integrację z zewnętrznymi aplikacjami dedykowanymi dla konkretnych branż, czy też użytkowników.
 •  Slican CXS-0424.2U – najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. Slican CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie chcą korzystać zarówno z linii tradycyjnych jaki i linii IP i GSM , rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz nagrywania rozmów czy unikalnej funkcji Slican MobilePhone – rozwiązań wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Wersja do 19” zabudowy RACK.
 • Slican CXS-0424.WM – najmniejszy serwer telekomunikacyjny Slican oferujący dostęp do wszystkich dróg komunikacji, po to by zapewnić tanią i wysokiej jakości łączność. Slican CXS-0424 jest rozwiązaniem dla firm i biur, które wybierając jedno urządzenie chcą korzystać zarówno z linii tradycyjnych jaki i linii IP i GSM , rozbudowanego systemu zapowiedzi INVENIO oraz nagrywania rozmów czy unikalnej funkcji Slican MobilePhone – rozwiązań wcześniej dostępnych tylko w dużych systemach lub wymagających instalacji kilku osobnych urządzeń. Wersja do montażu naściennego.
 • ITS-0106 – każdy potrzebuje tanich i dobrych połączeń telefonicznych – nieważne czy do gabinetu, kancelarii czy do domu. Dziś to Internet i technologia VoIP gwarantuje takie połączenia.Mamy rozwiązanie dla Ciebie. Mała centralka telefoniczna IP. Wystarczy, że masz Internet.Jedna zwykła linia miejska (port FXO) i 2 linie miejskie VoIP (porty IPO), 6 zwykłych numerów wewnętrznych (abonenci FXS) i jeden numer wewnętrzny VoIP (abonent IPS) – to standardowe wyposażenie centralki ITS-0106. Do centralki można zalogować telefony VoIP (SIP) oraz podłączyć zwykłe telefony i faxy, bramofony oraz programy typu softphone.Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.
 • ITS-0206 – jeśli potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych – mamy rozwiązanie dla Ciebie.Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do sieci.Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 2 porty IP (IPO), aż 6 abonentów (FXS), 1 abonent VoIP (IPS), współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standardowe wyposażenia i możliwości centralki ITS-0206.Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.
 • ITS-0286 – potrzebujesz tanich internetowych rozwiązań telekomunikacyjnych do swojej firmy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!Mała centralka IP to pomost między tradycyjną telefonią a telefonią internetową. Wystarczy dostęp do Internetu.Dwie analogowe linie miejskie (FXO) i 6 linii IP (IPO). 6 abonentów wewnętrznych (FXS) i aż 8 abonentów VoIP (IPS). Współpraca z telefonami VoIP SIP, aplikacjami softphone oraz telefonami i faxami analogowymi oraz bramofonami to standard centralki ITS-0286. Łatwa instalacja, intuicyjna obsługa, dostęp on-line do panelu programowania i zarządzania oraz niewielkie rozmiary i minimalny pobór mocy to atuty, których nie znajdziesz u innych.

Panasonic

Centrale VoIP/IP PBX „szyte na miarę”

Oferujemy centrale telefoniczną dedykowaną zarówno małym firmom potrzebującym kilku telefonów wewnętrznych, jak i korporacją i instytucją korzystającym nawet z kilku tysięcy takich telefonów. Każdy klient, zarówno mała firma, jak i duża korporacja, otrzymuje system o takich samych możliwościach funkcjonalnych i sposobach rozbudowy. Szczególnie istotne jest tzw. „Call Center Ready”, co oznacza, że klient po zakupieniu naszej centrali posiada system pozwalający na uruchomienie w każdej chwili systemu do obsługi Call / Contact Center lub Telemarketingu, bez potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu. Kosztem są jedynie licencje na oprogramowanie.

Odkryj zalety:

 • Nie ma potrzeby instalacji odzielnych kabli telefonicznych – wykorzystana jest sieć komputerowa
 • Łatwy w instalacji i obsłudze dzięki prostemu internetowemu interfejsowi konfiguracji
 • Programowy IP PBX jest o wiele tańszy niż tradycyjny sprzęt PBX / PABX
 • Pracownicy mogą zmieniać stanowiska pracy bez konieczności zmiany okablowania i konfiguracji IP PBX
 • Możliwość użytkowania sprzętu SIP różnych marek bez konieczności zastosowania wszystkich aparatów pochodzących od jednego producenta
 • Odbieranie i wykonywanie połaczeń telefonicznych przez standardowy system PSTN przy użyciu bramek VOIP
 • Pozwala zaoszczędzić na kosztach połączeń, stosując dowolną usługę SIP VOIP lub WAN
 • System skalowalny – nieograniczona liczba numerów wewnętrznych i linii telefonicznych
 • Niepotrzebne są zastrzeżone prawami wlasności moduły rozszerzeń

Serwis

Dla Państwa bezpieczeństwa dysponujemy serwisem 7 dni w tygodniu przez 24 h
serwis@e-poltel.pl
tel. 777 – tylko dla obecnych klientów
tel. (22) 100 – 55 – 56
fax. (22) 100 – 52 – 22

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Administratorem powyższych oraz wszystkich innych danych osobowych zbieranych na stronie jest POLTEL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Brzegu Dolnym (56-120) przy ul. Sportowej 20. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Polityka Prywatności
Wyrażam zgodę
Szybki kontakt
close slider